Instalacje wod-kan, rozbiórki, roboty ziemne Gliwice

Zapraszamy firmy budowlane i klientów prywatnych z Gliwic do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu budowlanego i maszyn, w tym koparek, minikoparek i koparko-ładowarek, ale również wykonujemy szeroko pojęte roboty ziemne i budowlanego, np. rozbiórki, instalacje wod-kan, załadunek materiałów itp. Gwarantujemy uczciwą, ścisłą współpracę i niezawodny sprzęt. Zgłoś się po wynajem do AUTOBUDOMIX!

NIEZAWODNY SPRZĘT

BUDOWLANY!

Jesteśmy rodzinną firmą, składającą się z profesjonalistów w dziedzinie robót ziemnych, budowlanych oraz obsłudze sprzętu i maszyn. Dysponujemy sprzętem budowlanym najnowszej generacji, od najlepszych i uznanych marek. Świadczymy pomoc nie tylko w samym wynajmie, ale także dobraniu odpowiedniego sprzętu do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy zróżnicowaną ofertę, gotową do spełnienia każdych oczekiwań. Dojeżdżamy zarówno do Gliwic, jak i do okolicznych miejscowości!

WYNAJEM KOPAREK

CO OFERUJEMY

Nasza wypożyczalnia posiada koparki, koparko-ładowarki, minikoparki oraz koparki gąsienicowe od takich marek jak JCB, CAT, KOMATSU oraz CASE. Wynajem prowadzimy przez cały rok. Wszystkie koparki z naszego asortymentu są dostosowane do każdego placu budowy, niezależnie od pogody! Są łatwe w obsłudze, komfortowe i bezpieczne podczas wszelkich robót ziemnych. Dla zainteresowanych, oprócz wynajmu koparek mamy do dyspozycji doświadczonych operatorów od robót ziemnych.

ROZBIÓRKI I WYBURZENIA

Szukasz sprawdzonej firmy od rozbiórek i wyburzeń w Gliwicach? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Ofertę kierujemy do klientów prywatnych, oraz firm budowlano-wykonawczych. Zajmujemy się rozbiórkami i wyburzeniami obiektów nie tylko pod budowę. Usługę wykonujemy kompleksowo – od uzyskania pozwolenia, po dokonaniu wszelkich formalności, w tym zachowania bezpieczeństwa dla osób trzecich. W zależności od wymagań i oczekiwań klienta, wykonujemy rozbiórki metodą ręczną lub mechaniczną. Zawsze przeprowadzamy dokładną analizę, aby dobrać najbardziej optymalną metodę, by następnie ją skonsultować z klientem. Tylko po jego decyzji wykonujemy rozbiórkę.

INSTALACJE WOD-KAN

AUTOBUDOMIX to nie tylko wypożyczalnia sprzętu budowlanego i koparek – wśród robót ziemnych i budowlanych (oprócz rozbiórek i wyburzeń) wymienić można także instalacje wodno-kanalizacyjne. Jesteśmy doświadczonym zespołem, z odpowiednimi kwalifikacjami i certyfikatami.

Gwarantujemy profesjonalizm i bezpieczeństwo podczas instalacji wod-kan; każdą decyzję opieramy na dokładnej analizie budynku, jak i wymagań indywidualnych klienta.

ZAPRASZAMY

Nie czekaj – jeśli potrzebujesz niezawodnych specjalistów od robót ziemnych, wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego, w tym koparek, koniecznie się z nami skontaktuj. Działamy na terenie Gliwic i okolic! Cena za usługi dobierana jest indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu ustalenia szczegółów.