Instalacje wod-kan, wyburzenia, rozbiórki Bytom

Firma AUTOBUDOMIX zaprasza firmy budowlane i wykonawcze z Bytomia do skorzystania z naszej oferty. Zajmujemy się wypożyczaniem nowoczesnego sprzętu budowlanego (koparki, koparko-ładowarki, minikoparki, samochody ciężarowe i dostawcze), jak również wszelkimi robotami ziemnymi i budowlanymi, takimi jak rozbiórki, wyburzenia, instalacje wod-kan, czy załadunki materiałów sypkich. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem – zachęcamy do współpracy!

SPRZĘT BUDOWLANY NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Zakup sprzętu budowlanego nie zawsze jest opłacalną inwestycją. Zwłaszcza, jeśli firma budowlana jest niewielka i nie ma wystarczającego popytu. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem takiego sprzętu od firmy zewnętrznej. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i maszyn umożliwia przeprowadzenie prac budowlanych dokładnie tak, jak chcemy – bez ograniczeń i kompromisów związanych z nieodpowiednim sprzętem. Dobieramy każdą maszynę, jaką potrzebujemy, na taki czas, jaki potrzebujemy. W AUTOBUDOMIX masz pewność, że otrzymasz zróżnicowaną ofertę sprzętu budowlanego i maszyn. Współpracujemy z klientami prywatnymi, jak i dużymi firmami budowlanymi z Bytomia i okolic.

Dysponujemy maszynami i sprzętem od najlepszych producentów (JCB, CAT, Ford), które gwarantują niezawodność, sprawność i łatwość w obsłudze. Do dyspozycji mamy koparki, koparko-ładowarki, minikoparki, a także ciężarówki i samochody dostawcze, gotowe do wynajmu przez cały rok.

WYNAJEM KOPAREK

Oferujemy wynajem koparek, minikoparek i koparko-ładowarek od firmy JCB, CAT i CASE. Możesz zarówno wypożyczyć sam sprzęt, jak i wynająć koparkę z doświadczonym operatorem z naszej firmy, który posiada wszystkie potrzebne uprawnienia. Koparki z naszego asortymentu sprawdzą się na każdym placu budowy, niezależnie od pory roku! Wynajem prowadzimy na terenie Bytomia i okolicznych miejscowości.

Wśród naszego sprzętu budowlanego wymienić można:

  • koparko – ładowarki CAT428 + młot do kucia + zamiatarki
  • koparki kołowe KOMATSU PW160
  • ładowarka teleskopowa JCB
  • koparka gąsienicowa CASE
  • minikoparka JCB + wiertnica + młot do kucia

Każda z naszych koparek jest łatwa w obsłudze, gwarantując komfort i bezpieczeństwo podczas prac budowlanych. Są zdolne do pracy w każdych możliwych warunkach.

WYNAJEM Z OPERATOREM

Nie masz odpowiedniej osoby, która pokieruje wynajętą koparką? Możesz skorzystać z naszej oferty na wynajem koparki z doświadczonym i wykwalifikowanym operatorem! Zajmujemy się wykopami pod wodę, prąd i gaz, jak również przewozem piasku i wyrównaniem terenu. Wszystko, czego potrzebujesz otrzymasz w jednej ofercie! Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami, dlatego możesz nam zaufać. Przyjedziemy do każdego miejsca w Bytomiu, jak i okolicach!

Wynajem koparki jest najczęściej potrzebny podczas wykopu fundamentów pod budowę domu. Warto jednak zaznaczyć, że ta maszyna ma swoje wykorzystanie w wielu innych pracach budowlano-remontowych. Koparka przyda się podczas wykopów pod ogrodzenia, przy drenażach, budowania sieci wod-kan czy kabli energetycznych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

ROZBIÓRKI I WYBURZENIA

W ramach robót ziemnych wykonujemy także rozbiórki i wyburzenia. Ofertę kierujemy do dużych firm budowlanych, ale również do klientów prywatnych. Zajmujemy się wyburzeniami i rozbiórkami obiektów pod budowę i nie tylko. Posiadamy odpowiedni sprzęt i wykwalifikowany zespół specjalistów w tej dziedzinie. Dbamy o to, aby cały proces rozbiórki przebiegał legalnie i bezpiecznie – dopełniamy wszelkie formalności, w tym uzyskanie pozwolenia. Zajmujemy się rozbiórką mechaniczną oraz ręczną: za pomocą elektronarzędzi, koparkami, czy ładunkami wybuchowymi. To, z jakiej metody rozbiórki korzystamy, poprzedzone jest dokładną analizą warunków panujących na budowie, a także oczekiwaniami i wymaganiami klienta.

Rozbiórki dokonujemy na terenie Bytomia oraz okolicznych miejscowości. Ofertę dobieramy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów.

INSTALACJE WOD-KAN

Obok wynajmu sprzętu budowlanego, koparek, prac ziemnych, rozbiórek i wyburzeń, oferujemy również instalacje wodno-kanalizacyjne na terenie Bytomia. Jesteśmy rodzinną firmą, która tworzy zespół godnych zaufania specjalistów. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty w kwestii instalacji wodnych i kanalizacyjnych. Regularnie aktualizujemy swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach branżowych, dzięki czemu możemy zagwarantować profesjonalizm i bezpieczeństwo podczas pracy.

Posiadamy również odpowiedni sprzęt do tego typu instalacji, zapewniając skuteczność, efektywność i terminowość realizacji zlecenia. Każdą instalację wod-kan zaczynamy od szczegółowej analizy, zarówno potrzeb klienta, jak i warunków danego obiektu. Na podstawie kompleksowych obserwacji dobieramy odpowiedni typ rur, akcesoriów i osprzętu. Zawsze wszystko uzgadniamy z klientem, aby każda ze stron była zadowolona z wykonanej instalacji wod-kan.

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

AUTOBUDOMIX zachęca firmy budowlane i klientów prywatnych z Bytomia i okolic do współpracy. Gwarantujemy ścisły kontakt, profesjonalną pomoc i sprawdzony sprzęt. Zadzwoń lub napisz – odpowiadamy szybko, z pełną gotowością do współpracy!