Roboty ziemne, wyburzenia, wynajem koparki Tychy

Autobudomix zaprasza firmy budowlane i osoby prywatne do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu budowlanego, w tym koparek, koparko-ładowarek, samochodów ciężarowych i dostawczych. Oprócz wynajmu maszyn oferujemy szeroko pojęte roboty ziemne, w tym wyburzenia, rozbiórki, instalacje sanitarne czy wykopy. Działamy na terenie miasta Tychy i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do współpracy!

MASZYNY BUDOWLANE

NA WYNAJEM

Jeżeli potrzebujesz nowoczesnego i sprawnego sprzętu budowlanego do realizacji konkretnego projektu, koniecznie zgłoś się do Autobudomix! Jako wypożyczalnia dowozimy maszyny dokładnie takie, jakie chcesz, na czas, jaki jest Ci potrzebny. Prowadzimy nie tylko wynajem, ale także oferujemy fachowe doradztwo w doborze odpowiednich maszyn na konkretne roboty ziemne. Dobierzemy dla Ciebie koparkę, koparko-ładowarkę czy inny sprzęt, idealnie spełniający Twoje potrzeby!

Posiadamy sprzęt budowlany najnowszej generacji, od takich producentów jak JCB, Ford, CAT i wielu innych. Zapewniają niezawodność podczas pracy, wygodę w użytkowaniu i łatwość w obsłudze. Wypożyczalnia działa na terenie Tych i okolic.

WYNAJMIJ KOPARKĘ

Z OPERATOREM

Posiadamy zróżnicowaną ofertę koparek na wynajem, w tym m.in.:

  • koparko – ładowarki CAT428 + młot do kucia + zamiatarki
  • koparki kołowe KOMATSU PW160
  • ładowarka teleskopowa JCB
  • koparka gąsienicowa CASE
  • minikoparka JCB + wiertnica + młot do kucia

Są dostosowane do prac ziemnych przez cały rok, niezależnie od pogody. Są to sprawdzone, nowoczesne maszyny, gotowe do wynajmu od zaraz. Zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy, wygodę i łatwość w obsłudze. Dla zainteresowanych, oprócz wynajmu koparek, możemy również wypożyczyć jednego z naszych operatorów! Posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do obsługi tego typu maszyn budowlanych. Dojeżdżamy zarówno do Tych, jak i okolic.

WYBURZENIA I ROZBIÓRKI

Wykonujemy szeroko pojęte roboty ziemne, w tym wyburzenia i rozbiórki. Wyburzamy domy, fabryki, hale, magazyny, budynki przemysłowe, czy mosty. Żaden obiekt nie jest dla nas wyzwaniem! Mając wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje, możemy zagwarantować kompleksowe wyburzenie i usunięcie wszystkich pozostałości, trzymając się wszystkich norm bezpieczeństwa.

Wyburzenia wykonujemy wieloma metodami, w tym mechaniczną i ręczną. W razie konieczności wykorzystujemy również ładunki wybuchowe. Dbamy o najmniejszy szczegół, tak aby wszystko zostało wykonane w sposób bezpieczny i efektywny. Dobieramy sposób wyburzenia na podstawie dokładnej analizy. Musimy przeprowadzić inwentaryzację budynku w celu określenia poziomu ryzyka, po czym uzgadniamy wszystko z klientem, tak aby spełnić również jego oczekiwania. Dopiero wtedy jesteśmy gotowi na realizację rozbiórki.

Oprócz środków ostrożności, dbamy także o kwestie legalne – wypełniamy całą papierkową robotę, w tym uzyskanie pozwolenia na rozbiórkę.

ZGŁOŚ SIĘ DO AUTOBUDOMIX!

Jeżeli szukasz niezawodnej wypożyczalni z nowoczesnym sprzętem budowlanym, jak również specjalistów w dziedzinie robót ziemnych, wyburzeń i instalacji, koniecznie do nas zadzwoń. Współpracujemy z firmami budowlanymi, jak i osobami prywatnymi, nie tylko na terenie Tych.