Instalacje wod-kan, roboty ziemne, rozbiórki Zabrze

Autobudomix zaprasza firmy budowlane i osoby prywatne z Zabrza i okolic do skorzystania z naszej oferty. Prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego i maszyn, w tym koparek, minikoparek, samochodów ciężarowych i dostawczych. Realizujemy również szeroko pojęte roboty ziemne, w tym instalacje wod-kan, sanitarne, wyburzenia, rozbiórki, załadunek materiałów sypkich itp. Gwarantujemy ścisły kontakt, szybką realizację i profesjonalizm.

WYPOŻYCZALNIA MASZYN I

I ROBOTY ZIEMNE

NAJLEPSZY WYBÓR

Jako rodzinna firma z tradycjami stawiamy na profesjonalizm i rzetelność. Dysponujemy maszynami budowlanymi od najlepszych i uznanych marek, w tym JCB, CAT czy CASE. Oprócz samego wynajmu, zapewniamy również doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu – jeśli nie wiesz, jaki rodzaj koparki najlepiej sprawdzi się na placu budowy, chętnie pomożemy! Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby i warunki. Posiadamy zróżnicowaną ofertę, które spełni każde oczekiwania. Wynajmujemy na terenie Zabrza i okolic!

NASZE KOPARKI NA WYNAJEM

Posiadamy koparki, minikoparki, koparko-ładowarki i koparki gąsienicowe od takich producentów jak CAT, JCB, CASE czy KOMATSU. Wynajem prowadzimy przez cały rok. Każda z naszych koparek dostosowana jest do prac ziemnych nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Są łatwe w obsłudze, komfortowe w użytkowaniu i bezpieczne dla operatora. Oprócz wynajmu koparek możemy również oddać jednego z naszych operatorów, który posiada wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje w obsłudze tego typu maszyn. Wykonujemy takie roboty ziemne jak wyrównanie terenu, wykopy, przewóz ziemi i piasku.

INSTALACJE WOD-KAN

Wśród naszych usług wymienić na pewno można instalacje wodno-kanalizacyjne. Jako doświadczony zespół gwarantujemy pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. Na postawie dokładnej analizy całego obiektu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rury, jak i metodę instalacji. Wszelkie decyzje konsultowane są z klientem, aby system wod-kan spełniał jego oczekiwania. Posiadamy certyfikaty potrzebne do wykonywania tego typu prac, dlatego możesz nam w pełni zaufać.

ROZBIÓRKI

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu rozbiórek i wyburzeń na terenie Zabrza i okolic. Współpracujemy z firmami budowlanymi, jak i osobami prywatnymi, np. do rozbiórki domu pod budowę nowego. Wyburzamy także obiekty biurowe, hale, czy mosty. Usługę wykonujemy kompleksowo, od uzyskania pozwolenia, po przeprowadzeniu inwentaryzacji w celu określenia poziomu ryzyka. W zależności od naszych wniosków, jak i oczekiwań klienta, rozbiórka wykonywana jest metodą mechaniczną (koparkami), ręczną lub za pomocą materiałów wybuchowych. Dopiero po uzyskaniu obustronnej zgody zabieramy się za rozbiórkę, tak aby zachować wszelkie normy bezpieczeństwa.

AUTOBUDOMIX ZAPRASZA

Jeżeli potrzebujesz niezawodnej wypożyczalni, jak i specjalistów w dziedzinie robót ziemnych i instalacji, koniecznie zgłoś się do naszej firmy. Posiadamy sprzęt budowlany najnowszej generacji oraz doświadczenie w realizacji kompleksowych prac wykonawczych. Jeśli mieszkasz na terenie Zabrza lub okolic – zadzwoń! Ustalimy szczegóły w przyjaznej atmosferze.