Wod-kan, wyburzenia, roboty ziemne Sosnowiec

Oferujemy szeroki wybór sprzętu budowlanego dla klientów prywatnych i firm budowlanych na terenie Sosnowca i okolic. Dysponujemy koparkami, koparko-ładowarkami, minikoparkami, samochodami ciężarowymi i dostawczymi, od najlepszych marek. Zajmujemy się również szeroko pojętymi robotami ziemnymi, wyburzeniami, instalacjami wod-kan i załadunkami materiałów sypkich. Zachęcamy do współpracy!

WYNAJEM SPRZĘTU

BUDOWLANEGO

Fachowa wypożyczalnia koparek, ciężarówek i innego rodzaju sprzętu budowlanego umożliwia realizację prac budowlanych i robót ziemnych w sposób taki, jaki potrzebuje tego firma wykonawcza. Nie każda z nich ma możliwość zakupu wielu koparek i koparko-ładowarek, dlatego wynajem jest najbardziej opłacalną inwestycją. W Autobudomix mogą Państwo otrzymać sprzęt budowlany przeznaczony do każdego rodzaju robót ziemnych i wyburzeniowych. Oferujemy maszyny w konkurencyjnych cenach, w dogodnym dla Państwa terminie. Współpracujemy z klientami na terenie całego Sosnowca i okolic, gwarantując wysoką jakość usług.

Posiadamy maszyny budowlane od najlepszych producentów na rynku, takich jak JCB, CAT, Ford czy CASE. Dostępne są koparki na wynajem, koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe i ciężarówki. Wypożyczalnia działa przez cały rok.

WYNAJEM KOPAREK

Z OPERATOREM

Dla zainteresowanych dysponujemy koparkami, minikoparkami, koparko-ładowarkami i koparkami gąsienicowymi w formie wynajmu. Mogą Państwo wypożyczyć sam sprzęt, jak również z doświadczonym operatorem od naszej firmy. Nasze maszyny poradzą sobie na każdym placu budowy, przy każdej robocie ziemnej – niezależnie od pory roku. Wynajmujemy osobom prywatnym i firmom budowlanym na terenie Sosnowca i okolicznych miejscowości.

Nasz sprzęt:

  • koparko – ładowarki CAT428 + młot do kucia + zamiatarki
  • koparki kołowe KOMATSU PW160
  • ładowarka teleskopowa JCB
  • koparka gąsienicowa CASE
  • minikoparka JCB + wiertnica + młot do kucia

Sprzęt, jaki oferujemy jest nowoczesny, prosty w obsłudze i komfortowy podczas codziennej pracy. Zapewniamy również bezpieczeństwo podczas robót ziemnych w każdych możliwych warunkach pogodowych.

Dla zainteresowanych proponujemy wynajem koparek z naszym operatorem, który posiada wieloletnie doświadczenie i potrzebne uprawnienia. Oferujemy wyrównywanie terenu, wykopy pod wodę, gaz, prąd, a także przewóz piasku. Wykonujemy również wykopy fundamentów, pod ogrodzenia, budowania sieci wod kan i wielu innych.

WYBURZENIA I ROZBIÓRKI

Wykonujemy szeroko pojęte roboty ziemne, w tym wyburzenia i rozbiórki. Wyburzamy każdy rodzaj obiektów, pod budowę i nie tylko. Oprócz sprawdzonego i nowoczesnego sprzętu budowlanego, stanowimy doświadczony zespół specjalistów, który posiada kwalifikacje do tego typu zadań. Wyburzenia należy przeprowadzać w sposób delikatny i zorganizowany, tak aby zapewnić bezpieczeństwo robotnikom, oraz osobom trzecim. Musi być również wykonana legalnie – całą papierkową robotę zostawiają Państwo nam, od A do Z. Zajmujemy się wyburzeniami i rozbiórkami w formie mechanicznej i ręcznej, za pomocą koparek, elektronarzędzi i ładunkami wybuchowymi. Metoda, którą wybierzemy jest oparta na dogłębnej analizie warunków panujących na budowie, jak również oczekiwaniami klienta.

WOD-KAN

Wśród licznych robót ziemnych i budowlanych, wykonujemy także instalacje wod-kan na terenie Sosnowca i okolic. Tworzymy godny zaufania zespół, z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy również odpowiednie certyfikaty świadczące o wysokiej jakości usług. Bierzemy udział w wielu szkoleniach z dziedziny wod-kan i nie tylko, aby na bieżąco znać najnowsze techniki. Każdą instalację zaczynamy od dogłębnej analizy budynku, aby dobrać odpowiednią metodę, typy rur, akcesoriów i osprzętu.

Wszystko jest uzgadniane z klientem, aby instalacja wod-kan spełniała jego wymagania i oczekiwania.

ZGŁOŚ SIĘ DO AUTOBUDOMIX!

Zachęcamy wszystkich z terenu miasta Sosnowiec, jak i pobliskich miejscowości do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu budowlanego z wieloletnim doświadczeniem, gotowym do wynajmu najlepszych maszyn i realizacji robót ziemnych, w tym wyburzeń i instalacji wod-kan. Zadzwoń lub napisz!