Roboty ziemne, wyburzenia, wynajem koparki Mikołów

Firma AUTOBUDOMIX od lat świadczy usługi w ramach wypożyczalni sprzętu budowlanego, jak i szeroko pojętych robót ziemnych. Wynajmujemy koparki, koparko-ładowarki, minikoparki oraz koparki gąsienicowe. Prowadzimy również wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych. Wykonujemy również usługi wyburzeń i rozbiórek, wykopy, instalacje sanitarne i deszczowe, czy wyrównanie terenu. Działamy na terenie miejscowości Mikołów i okolic. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane i osoby prywatne!

WYNAJEM SPRZĘTU

BUDOWLANEGO

Nie zawsze wykup sprzętu budowlanego jest opłacalne. Jeżeli potrzebny jest ci sprzęt do realizacji jednego projektu budowlanego lub jesteś niewielką firmą budowlaną, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Jako wypożyczalnia dostarczamy sprzęt i maszyny dokładnie takie, jakie potrzebujesz, na czas, jaki potrzebujesz. Świadczymy pomoc nie tylko w wynajmie, ale doboru odpowiedniej koparki czy koparko-ładowarki – jeżeli więc potrzebujesz profesjonalnej konsultacji, zdradź nam szczegóły budowy, a my zajmiemy się resztą! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych, dlatego możesz na nas liczyć!

Dysponujemy sprzętem budowlanym najnowszej generacji, od najlepszych producentów na rynku: JCB, CAT, Ford i wiele innych! Gwarantują niezawodność, łatwość w obsłudze i komfort w użytkowaniu. Dostarczamy sprzęt budowlany na terenie Mikołowa i okolic, dlatego nie krępuj się i zadzwoń już dziś!

WYNAJEM KOPAREK

RAZEM Z OPERATOREM!

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest wynajem koparek, koparko-ładowarek, koparek gąsienicowych i minikoparek. Wszystkie modele, które posiadamy w wypożyczalni są dostosowane do każdego placu budowy – sprawdzą się o każdej porze roku, w nawet najtrudniejszych warunkach! Na jaki sprzęt możesz liczyć:

  • koparko – ładowarki CAT428 + młot do kucia + zamiatarki
  • koparki kołowe KOMATSU PW160
  • ładowarka teleskopowa JCB
  • koparka gąsienicowa CASE
  • minikoparka JCB + wiertnica + młot do kucia

Wynajem prowadzimy na terenie Mikołowa i okolicznych miejscowości. Gwarantujemy, że każda koparka z naszego asortymentu jest komfortowa, bezpieczna i łatwa w obsłudze. Co więcej, wraz z koparką możesz wynająć jednego z naszych wykwalifikowanych operatorów! Może wykonać dla Ciebie takie roboty ziemne jak wykopy pod wodę, kanalizację, prąd czy gaz, oraz przewóz piasku i wyrównanie terenu. Zachęcamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy budowlano-wykonawcze do współpracy.

WYBURZENIA Z AUTOBUDOMIX

Wśród robót ziemnych, w jakich się specjalizujemy wymienić można wyburzenia i rozbiórki. Fabryki, domy, budynki przemysłowe, hale, mosty, zbiorniki – wszystko to i jeszcze więcej jesteśmy w stanie kompleksowo wyburzyć. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, możemy zagwarantować dokładne usunięcie wszystkich pozostałości po wyburzonym obiekcie, stosując wszelkie normy bezpieczeństwa.

Wyburzenia wykonujemy głównie metodą mechaniczną, która gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność kompleksowego usunięcia danego obiektu. Wszystko przebiega w pełni legalnie – to na nas spada odpowiedzialność uzyskania pozwolenia, jak i przygotowania.

Przed każdym zleceniem dokonujemy inwentaryzację obiektu, aby ocenić poziom ryzyka prac wyburzeniowych – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dopiero na podstawie naszych wniosków ustalamy szczegóły rozbiórki z klientem. Po przygotowaniu projektu jesteśmy gotowi do wyburzenia. Każde roboty ziemne wykonywane są przez nasz wyszkolony zespół, który jest odpowiednio zabezpieczony do wykonywania tego typu prac.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zainteresowany? Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dzisiaj! Działamy na terenie Mikołowa i innych miast. Cena dobierana jest indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. AUTOBUDOMIX – gwarancja jakości i profesjonalizmu!